Müşteri Hizmetleri0544 975 45 67

Hoşgeldiniz. Bugün

%100 50 BİN TL HİBE GARANTİLİ

KOSGEB İş Planı Hazırlama Eğitimi ile Siz de Birer Proje Yöneticisi Olabilirsiniz

Girişimci Olmak İster Misiniz?

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ile Siz de Girişimci Olabilirsiniz

%100 50 BİN TL HİBE GARANTİLİ

KOSGEB İş Planı Hazırlama Eğitimi ile Siz de Birer Proje Yöneticisi Olabilirsiniz

%100 HİBE GARANTİLİ KOSGEB İŞ PLANI

Kendi İşimi Kurmak İstiyorum Diyorsanız Bizimle İletişime Geçin Hayallerinizi Gerçekleştirelim

KOBİ GİRİŞİMCİLİK AKADEMİ BAŞARILARIMIZ

Verdiğimiz Eğitimler İle Siz de Kendi İşinizin Patronu Olacaksınız!

İŞ PLANI HAZIRLAMA EĞİTİMLERİ İLE GİRİŞİMCİLERİN ENGELLERİNİ KALDIRDIK! KOSGEB Hibe Projelerinden Faydalanmak İstiyorsanız Siz de İş Planı Hazırlama Eğitimlerimize Katılın.

foto

Kurumsal

Ana Sayfa » Kosgeb » Kurumsal

08.07.2014 tarihinde kurulan Kobi Girişimcilik Akademi, KOBİ’ lerin STK’ ların ve Yerel Yönetimlerin Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, TÜBİTAK, MFİB, Kalkınma Ajansları, Tarım Bakanlığı ve diğer ulusal veya uluslararası kuruluşların sağladığı fonlara ulaşması noktasında araştırma, danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir.
Kobi Girişimcilik Akademi sürekli iyileştirme ve geliştirme konusunu kendisine ilke edinmiştir. Firmamız bu ilke çerçevesinde hizmet verdiği kuruluşların yönetim ve üretim süreçlerinde kalite yükselten, maliyet düşüren çalışmalarla hibe desteklerinden yararlanmaları konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yenilikçilik ve Ar-Ge ihtiyacı günümüzde rekabetin sürdürebilirliği için vazgeçilmez iki unsur haline gelmiştir. Ancak bu güce erişebilmek için firmalarımızın yatırımlarının planlanmasından, projelere gerekli desteğin sağlanabilmesine kadar geçen süreçte etkin bir kurum tarafından desteklenmeleri başarı oranını ciddi şekilde arttırmaktadır. Kobi Girişimcilik Akademi teknik mühendisler ve mali uzmandan oluşan deneyimli kadrosu ile firmalarımızın ihtiyacı olan profesyonel danışmanlık hizmetlerini tek bir çatı altından sunmaktadır. Kobi Girişimcilik Akademi sürekli olarak hibe destekleri için açılan teklif çağrılarını takip ederek, KOBİ’leri, STK’ları ve Yerel Yönetimleri bu fonlar hakkında bilgilendirir, fonlardan yararlanmak isteyen kuruluşlar için şartnamelere uygun projelendirme çalışmaları yaparak başvuru süreçlerini yerine getirir. Kobi Girişimcilik Akademi onaylanan projelerin sürdürülebilirliği noktasında da danışmanlık hizmeti vererek, projelerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için çalışmalarına devam eder.

Danışmanlığın en önemli kriteri, size neler kattığıdır. Doğru bilgi, sektör ve piyasalarla ilgili tarafımızca yerinde yönlendirmeler yaparak mutlu bir işletmeci olmanızı hedefliyoruz.

09 Kasım 2016